Paroda ieško savo menininkų

Geri pažįstami rengia Vilniuje tarpdisciplininę parodą pavadinimu „Vaistinė“ ir kviečia jaunus menininkus dalyvauti. Tikiuosi, tarp mano skaitytojų atsiras tokių, kuriems ši informacija bus naudinga. Pilna „vartojimo instrukcija“ yra čia.

————————————————

“Vaistinė” – Jaunų menininkų tarpdisciplininė paroda ir tuo pačiu debiutinis mūsų projektas G27 (Gedimino pr. 27, Vilnius) name.

Iniciatyva – atgaivinti pamirštas Vilniaus vietas. Turėdami galimybę pasinaudoti strategiškai palankia vieta, norime įnešti gyvybės į miesto centrą.

Ant pastato sienos kabo didžiulė iškaba – Vaistinė. Tai yra istorinis ženklas, kuris šiandien įgauna naują prasmę. ”Vaistinė”  pasiūlys ne farmacinius produktus, o šviežią jauną kūrybą, kuri įkvėps visus judėti toliau – organizatorius  daryti parodas, menininkus kurti, žiūrovus stebėti ir domėtis.  Dalyvavimas šioje parodoje palankus jauniems kūrėjams ne tik dėl to, kad jie turės galimybę eksponuoti savo darbus išskirtinėje erdvėje, tačiau taip pat atsiranda galimybė užmegzti naujus ryšius ir prisidėti prie Vilniaus atgaivinimo projekto. ”Vaistinė” yra stuburas, ant kurio bus lipdomas kūnas. Parodos metu numatomi įvairūs atsitikimai- koncertai, pasirodymai, paskaitos, bendravimas. Mes norime išlaikyti šio projekto tęstinumą laiko atžvilgiu ir neapsiriboti pradžią ir pabaigą turinčių įvykiu. Pabrėžtinai neapsiribojame tylia trumpalaike paroda ir siūlome puikią perspektyvą tau kažką pasiūlyti ir pradėti. Šalia visų jaunų menininkų, taip pat kviečiame muzikantus, aktorius, fotografus, kulinarus, magus, įvairiausio plauko žmones aktyviai dalyvauti renginyje ir tolimesnėje eigoje. Kūrėjų darbus atrinksime pagal temos, vietos ryšį su kūriniu ir  menininko diagnozę.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: